Hledá se osobnost slavkovské kultury

Spořitelna (též záložna) – první polovina 20. stol. / Foto: archiv bmtypo

21. 02. 2010
Vážení spoluobčané, kulturní komise se rozhodla vyhlásit anketu Osobnost roku 2009 ve slavkovské kultuřeZasloužilá osobnost slavkovské kultury v minulosti. S tímto nápadem přišel starosta města Ing. Ivan Charvát a naší komisi se zalíbil, takže jsme se ho ujali.

Kdo bude mít zájem zúčastnit se ankety, ať pošle svůj hlas na e-mailovou adresu Slavkovského zpravodaje info@bmtypo.cz. Do předmětu (subjektu) zprávy uveďte prosím „Anketa kultura“. Občané bez přístupu k internetu mohou své hlasy předat v obálce na podatelnu Městského úřadu na Palackého náměstí. Na obálku napíšete též „Anketa kultura.“

Ve svém e-mailu či dopise napište, koho byste zvolili za rok 2009 a kdo by podle vás měl být oceněn za dlouhodobý přínos slavkovské kultuře. Hlasy by měli dostat lidé, kteří mají něco společného s naším městem. Buď zde žijí, nebo se zde narodili, či se sem přistěhovali. Co se týče kulturních disciplín, můžete hlasovat o všech, co znáte a v kterých někdo z našeho města působí. Tedy od zpěvu přes balet až třeba po malířství.

Vítězové ankety budou vyhlášeni na Dnech Slavkova, tj. 29. května v podvečer na scéně na Palackého náměstí. Kdo bude mít odvahu a pod svůj hlas napíše svoje jméno a bydliště, ten bude v ten samý den možná vylosován a dostane nějakou cenu. Kdo netouží po zveřejnění svého příspěvku, zůstane v anonymitě a jeho hlas bude také platný. Takže milí spoluobčané, posílejte hlasy se svými nápady a v květnu při Dnech Slavkova se dozvíte, jak to vše dopadlo.

Za Kulturní komisi Jiří Karas Pola


 

Zpět diskuse diskuse | počet příspěvků: 126

 
Spořitelna (též záložna) – první polovina 20. stol. / Foto: archiv bmtypo
Spořitelna (též záložna) – první polovina 20. stol. / Foto: archiv bmtypo
Sál spořitelny / Foto: archiv bmtypo
Sál spořitelny / Foto: archiv bmtypo
webdesign: Jaytech