Zdravé obouvání

Moderátorka akce Marie Miškolczyová

05. 03. 2010
Diabetik musí věnovat trvalou péči nohám, kde často nošením nevhodné obuvi vznikají otlaky a deformity, které mohou vést k trvalým následkům. Na našem trhu je spousta levných i dražších bot, které jsou sice moderní, ale nejsou vhodné na celodenní nošení. Proto jsme připravili ve spolupráci s firmou Baťa přednášku o zdravém obouvání Pohodlí a zdraví v jednom. Uskuteční se ve čtvrtek dne 18. března ve 14 hodin v zasedací místnosti Městského úřadu, Palackého nám. 65.

Současně s tím proběhne pouze tento den předvedení a prodej zdravotní obuvi značky MEDI, kterou u nás vyrábí firma Baťa v Dolním Němčí. Jedná se o komfortní obuv pro celodenní nošení, s vkládací ortopedickou stélkou, která snižuje bolesti nohou a zad. Obuv je vhodná pro diabetiky, těhotné seniory, pracující ve stoje nebo v zaměstnání chodící, osoby s ortopedickými problémy a pro všechny, kteří chtějí chodit zdravě a pohodlně.

Abychom vyhověli i těm, kteří jsou v zaměstnání, bude se obuv prodávat od 12 do 18 hodin. V nabídce na rok 2010 jsou boty zimní, celoroční a letní za výhodnou cenu. Zdravotní obuv dostanete i na příspěvkový poukaz pojišťoven. Školení pracovníci firmy Baťa vám obuv nejen předvedou a vyzkouší, ale také vám poradí jak se správně obouvat. Současně si budete moci nakoupit také bavlněné zdravotní ponožky DIA KOMFORT, které vyrábí rožnovská Loana pro společnost MTE Brno. Jsou bez gumiček a beze švů, nikde nesvírají a netlačí.

Pokud chcete, aby vás nohy nebolely, zatrhněte si v kalendáři datum 18. března a přijďte se poradit a výhodně si nakoupit pohodlnou a zdravou obuv a ponožky.

Marie Miškolczyová


 

Zpět diskuse diskuse | počet příspěvků: 17

 
Marie Miškolczyová / Foto: B. Maleček
Marie Miškolczyová / Foto: B. Maleček
webdesign: Jaytech