Akce MC Pramínek v březnu

PRAMÍNEK – logo

08. 03. 2010
Zveme vás na jarní akce Mateřského a rodinného centra Pramínek:

10. 3. jarní mobil/ jarní čmáráníčko

24. 3. slané těsto

  7. 4. ZOO z včelího vosku

21. 4. mačkané mapy

Tak se na vás moc těšíme!

Jsme nezisková organizace, vstupným tedy pokrýváme náklady na nákup pomůcek, je však možné, že na některá setkání budou náklady vyšší než pokryje vstupné, potom bychom si vás dovolily poprosit o dodatečný příspěvek. Děkujeme za pochopení.

Pokud máte rádi historické vláčky a parní lokomotivy a muzea vlaků, stavte se na slavkovském nádraží, je tam k dostání brožurka Nostalgie 2010, kde je na tento rok přehled co se kdy a na kterém místě v Česku letos bude konat. Jízdy historických vlaků a další akce s vláčky.

A nakonec informace o plánovaném setkání mezi zástupci města Slavkova a rodičovskou veřejností ohledně nedostatečné kapacity MŠ ve Slavkově u Brna, které se bude konat v pondělí 22. 3. v 17 hodin. Viz informace na webu www.slavkov.cz a www.veslavkove.cz. Mějte se krásně.

Mateřské a rodinné centrum Pramínek najdete ve Slavkově u Brna na ulici Malinovského č. 280, v prostorách Domu Svaté Rodiny (budova MŠ Zvídálek, vchod vpravo, 2. patro, zvoňte prosím na velkou třídu)

KDY se setkáváme?

- úterky od 15.30 do 17 hodin – výtvarná a rukodělná dílnička, veršované rozcvičky

- středy 10. 3., 24. 3., 7. 4. a 21. 4. vždy od 15.30 do 17.30 hodin – jarní dílnička s Pramínkem: jarní čmáráníčko, hraní se slaným těstem, zoo z včelího vosku, mačkané mapy

- pátky od 9.30 do 11.30 hodin – hudební a rytmické hrátky, zábavná angličtina zpěvem a hrou

Pro KOHO tu Pramínek je?

Pro vás, rodiče (prarodiče) s dětmi od kojeneckého do předškolního věku, ale i všechny ostatní, kdo si chcete hrát, tvořit, učit se nebo se dozvědět něco nového.

VSTUPNÉ? Od února 2010 se můžete stát členem Pramínku a získat tak za 400 Kč do 30. 6. 2010 vstup do Pramínku na jakékoliv dny. Jednotlivé vstupné 40 Kč.

S sebou: bačkůrky, jídlo + pití a chuť si hrát :-)

Současně v Pramínku pro aktivní maminky nabízíme možnost seberealizace, kreativního a zajímavého naplnění mateřské a rodičovské dovolené. Ty z vás, kdo máte zájem, přijďte do Pramínku. Těšíme se na vás!

Pavla Blackmore a Eva Ptáčková


 

Zpět diskuse diskuse | počet příspěvků: 0

 
PRAMÍNEK – logo
PRAMÍNEK – logo
webdesign: Jaytech