FBC Sokol Slavkov u Brna informuje

09. 03. 2010
Uplynulý víkend (6. a 7. 3.) hostila hala ZŠ Komenského devatenácté a dvacáté kolo Jihomoravského přeboru mužů – divize B ve florbale. Představilo se zde i domácí mužstvo, které narazilo na TJ Sokol Lanžhot B a TJ Sokol Břeclav-Sokol Lanžhot C.

V prvním utkání proti sobě nastoupily FBC Sokol Slavkov a Lanžhot B. Domácí se snažili navázat na minulý výborný výsledek s tímto soupeřem (1:1). Začátek se domácím podařil. Po první třetině byl stav 3:1 v jejich prospěch. V dalším průběhu utkání se Slavkováci vlastními chybami a nekoncentrovaným výkonem připravili o možnost dobrého výsledku. Ten měl pro domácí nelichotivou podobu 4:10.

Do dalšího střetnutí si Sokol přenesl špatnou hru a první třetinu prohrál v poměru 0:2. Když protivník na začátku druhé třetiny přidal třetí branku, byla vidina zisku bodu velice vzdálená. Pak ovšem domácí zabrali a díky dvěma přesným zásahům z obrany se vrátili do zápasu.

Snaha o zvrat vyústila ve vyrovnávací branku na 3:3. V závěru však Sokolu chybělo to pověstné štěstíčko a v poslední minutě utkání inkasoval. Konečná podoba výsledků byla 3:4 ve prospěch TJ Sokol Břeclav-Sokol Lanžhot C.

Touto bodovou ztrátou si FBC Sokol Slavkov u Brna zkomplikoval boj o dobré konečné umístění v tabulce. Poděkování patří všem, kdo přišli FBC Sokol Slavkov podpořit.

FBC Sokol Slavkov–TJ Sokol Lanžhot B 4:10, branky: Knesl Marcel 2, Jakubec Jan, Majárek David.

TJ Sokol Břeclav-Sokol Lanžhot C–FBC Sokol Slavkov 4:3, branky : Brožina Jiří, Zástřešek David, Knesl Marcel