Vybojovaly jsme účast na mistrovství ČR

1. místo družstev st. (Borovská K., Šimoníková E., Macharová A., Hudcová N.) / Foto: archiv ZŠ

19. 03. 2010
17. březen byl den, kdy ZŠ Komenského náměstí pořádala krajské finále žákovských a dorosteneckých družstev ve sportovní gymnastice. Mnoho času jsme věnovaly tréninku sestav na hrazdě, kladině, prostných a na přeskoku. V rámci příprav jsme se zúčastnily závodů v Drnholci, odkud jsme dovezly 2 zlaté, 2 stříbrné a 1 bronzovou medaili. Přesvědčily jsme se, že máme dobře natrénováno, ale jak uspějeme u nás, na domácí půdě?

Když nastala dlouho očekávaná chvíle a závody byly zahájeny, byla v nás „malá dušička“. Vždyť před našimi spolužáky, vyučujícími, rozhodčími a před téměř šedesáti soutěžícími máme dokázat naše kvality. Podaří se nám to?

Nebudeme vás napínat. Vyšlo to! Družstvo mladších žákyň ve složení Klára Dočekalová, Kristýna Mannerová, Daniela Martínková a Sabina Macharová obsadilo 1. místo. V soutěži jednotlivkyň zvítězila Klára Dočekalová. Úspěch slavkovské gymnastiky jsme dovršily přesvědčivým vítězstvím my – starší žákyně. Vítězkou v soutěži jednotlivců se stala Aneta Macharová. Dalšími členkami našeho týmu byly Kristýna Borovská, Natálie Hudcová a Eva Šimoníková.

Naše úsilí je tedy korunováno úspěchem a družstvo bude zastupovat Jihomoravský kraj 10. a 11. dubna v Liberci na mistrovství ČR. Držte nám prosím palce, abychom dobře reprezentovaly naše město.

Gymnastky ZŠ Komenského nám.


 

Zpět diskuse diskuse | počet příspěvků: 1

 
1 .místo družstev ml. (Macharová S., Mannerová K., Martínková D., Dočekalová K. / Foto: archiv ZŠ
1 .místo družstev ml. (Macharová S., Mannerová K., Martínková D., Dočekalová K. / Foto: archiv ZŠ
1. místo Klára Dočekalová / Foto: archiv ZŠ
1. místo Klára Dočekalová / Foto: archiv ZŠ
1. místo Aneta Macharová, 2. místo Kristýna Borovská / Foto: archiv ZŠ
1. místo Aneta Macharová, 2. místo Kristýna Borovská / Foto: archiv ZŠ
1. místo družstev st. (Borovská K., Šimoníková E., Macharová A., Hudcová N.) / Foto: archiv ZŠ
1. místo družstev st. (Borovská K., Šimoníková E., Macharová A., Hudcová N.) / Foto: archiv ZŠ
webdesign: Jaytech