Dvě prohry florbalistů Slavkova

23. 03. 2010
Uplynulý víkend (21. března) sehrál FBC Sokol Slavkov v Pohořelicích další mistrovské utkání. Na Slavkov čekali soupeři ze třetího a šestého místa aktuální tabulky. Pro hráče FBC bylo nutností získat body, aby udrželi naději na dobré umístění v konečném hodnocení.

V prvním utkání byl soupeřem FBC Valtice. Utkání lépe odstartovalo pro hráče Slavkova. Sokol měl mírnou převahu, kterou přetavil ve vedoucí branku. Soupeř však do konce první třetiny vyrovnal. V dalším průběhu utkání byla hra vyrovnaná. Valtice přidaly v průběhu utkání ještě jednu branku a vyhrály 2:1.

Ve druhém utkání byl soupeřem tým FbC Dohoda Tri Lamy Brno. Tým Slavkova chtěl zopakovat poslední výborný výsledek s brněnským týmem. O motivaci se postarala skutečnost, že branku soupeře hájí bývalý spoluhráč Jan Halouzka. Utkání Sokol rozehrál velmi dobře. Po první třetině byl stav utkání 1:1. Na začátku druhé třetiny udělali hráči Slavkova několik chyb v obraně a darovali soupeři vedení 2:5. Třetí třetina skončila smírně 2:2.

Výsledky:

FBC Valtice–FBC Sokol Slavkov 2:1, branky: Stehlík Ondřej

FBC Sokol Slavkov–FbC Dohoda Tri Lamy Brno 4:7, branky: Stehlík Ondřej, Knesl Marcel, Martíšek Tomáš, Stávek Pavel.