O Honzovi a zakleté princezně

O Honzovi a zakleté princezně

25. 03. 2010
Rodiče s dětmi, zveme vás na ZÁJEZD DO DIVADLA RADOST v Brně, který pořádá DDM Slavkov. Jedeme v neděli 14. dubna na pohádku O Honzovi a zakleté princezně. Odjezd ze Slavkova od kostela ve 13.30 hod., návrat kolem 16. hodiny. Cena na osobu 160 Kč, v ceně vstupenka + doprava. Pedagogický doprovod zajištěn.

Kapacita autobusu je omezena, přihlaste se včas v DDM nejpozději do úterý 6. dubna! Bližší informace přímo na DDM denně 8–16 hod., nebo na tel. čísle 544 221 708, 515 534 939.

DDM

Letní tábor pro děti – oprava termínu

Napravujeme chybu v termínu trvání tábora, která vznikla v minulém čísle zpravodaje. DDM pořádá od 1. do 9. července 2010 v rekreačním zařízení LDT Kosov u Zábřehu na Moravě sportovně rekreační ozdravný tábor – Kosov 2010.

Areál LDT Kosov nabízí výborné možnosti pro míčové hry, společenskou zábavu a turistiku: tři sportovní hřiště, krytý vyhřívaný bazén, společenský sál s přísálím pro pořádání diskoték a kulturních programů, klubovnu, billiard, kulečník, saunu, posilovnu, kryté prostory pro stolní tenis, 200 m od tábora travnaté fotbalové hřiště. V okolních lesích jsou vyznačené turistické trasy. Novinkou je lanové centrum v nedalekém Bušínově. Ubytování: 2-4 lůžkové chatky s elektrickým osvětlením, ložní prádlo je zahrnuto v ceně.

Cena: 2800 Kč, tzn. 350 Kč osoba/den (nutno uhradit do konce května 2010).

Upozorňujeme, že kemp není určen jen pro basketbalisty, ale po dobrých zkušenostech z předchozích let zveme všechny, kteří mají zájem o sport – míčové hry, plavání, aerobik…

Přihlášky a bližší podrobnosti získáte přímo v DDM Slavkov nebo na webových stránkách DDM www.ddmslavkov.cz.

 

Zpět diskuse diskuse | počet příspěvků: 0

 
O Honzovi a zakleté princezně
O Honzovi a zakleté princezně
webdesign: Jaytech