Vysoká prohra fotbalistů

Ilustrační foto z minulého zápasu

05. 04. 2010
Mikulov–Slavkov 5:1 (2:0)

Z různých důvodů přijel v neděli 4. dubna k dalšímu utkání I.A třídy skupiny B v kopané Slavkov do Mikulova bez šesti stabilních hráčů. Sestava se musela zcela přeskupit.

Ve 24. min. pronikl Holec do otevřené obrany a střelou po zemi otevřel skore utkání 1:0. Za deset minut prošel Žárský obranou Slavkova jako nůž máslem a prostřelit brankáře už nebyl problém 2:0.Těsně před koncem poločasu vystřelil Holásek jen do rukou bránkeře Špalka.

V 55. min. domácí zvýšili na 3:0 střelou Zámečníka do odkryté brány,když opět vyšachovali obranu Slavkova. V 61. min. bylo zcela rozhodnuto. Strnad ztratil na půlící čáře míč, domácí šli bleskurychle do protiútoku a Valenta střílí čtvrtý gól 4:0.

V této fázi hry působil Slavkov zcela odevzdaným dojmem a hráči Mikulova ještě nastřelili břevno a tyčku brankové konstrukce. Deset minut před koncem zápasu dorazil míč do prázdné branky Zámečník – 5:0. V 86. min. zaznamenal Slavkov čestnou branku. Po samostatné akci ji vsítil Raušer a uzavřel celkové skore zápasu 5:1.

Branky: 55. a 81. Zámečník, 24. Holec, 34. Žárský, 61. Valenta – 86. Raušer

ŽK: Žárský - 0

Rozhodčí: Hanáková - Julínek,Válek. Delegát: Krchňavý. Diváků: 30.

Mikulov: Špalek - Beránek, Hrabal, Bělský, Hatlapatka - Kolaja (69. Stehlík), Kauer (67. Cabal), Valenta (71. Valenta), Žárský - Zámečník, Holec.

Slavkov: Kuchynka - Cenek, Hráček, Raušer, Barák - Holásek, Strnad, Žalkovský, Žižlavský (80. Piták) - Opletal, Matocha