Konec florbalové sezony

Foto: Archiv FBC Sokol Slavkov u Brna

21. 04. 2010
O uplynulém víkendu (17. dubna) sehráli florbalisté FBC Sokol Slavkov ve sportovní hale v Pohořelicích poslední kolo Jihomoravského přeboru mužů – divize B. Slavkov nastupoval do posledních dvou utkání sezony značně oslaben o hráče základní sestavy. Tým doplněný o dorostence narazil na VSK MZLU Brno a FBK Panthers Ratíškovice B.

V prvním utkání byl soupeřem VSK MZLU Brno. Po povedeném začátku, kdy Slavkov držel nadějný výsledek 1:1, se ve druhé a třetí třetině projevila nekompletnost týmu a Brňané jasně lepším výkonem smetli naděje Sokola na dobrý výsledek. V konečné účtování nabral výsledek podobu 7:1 pro vysokoškoláky z Brna.

V posledním utkání sezony se Sokol postavil proti FBK Panthers Ratíškovice B. Utkání mělo podobný průběh jako to předešlé. Po slibném začátku přišel velký tlak soupeře, který Slavkov nedokázal odvrátit a konečné skóre pak nabralo podoby 0:5 pro hráče z Ratíškovic.

Za klub FBC Sokol Slavkov u Brna v tomto ročníku soutěží pořádaných Českou florbalovou unií startovala dvě mužstva. Muži, kteří se účastnili již třetím rokem Jihomoravského přeboru mužů – divize B, obsadili konečné osmé místo. Mezi opory týmu patřili zejména oba gólmani – Roman Zástřešek, Jan Šícha a nejlepší střelec týmu Marcel Knesl. Ten se umístil na konečném patnáctém místě mezi 149 střelci celé soutěže.

Dorostenci, kteří se účastnili druhým rokem druhé ligy dorostenců - divize VI, obsadili konečné sedmé místo.

FBC Sokol Slavkov u Brna děkuje všem, kdo pomáhali a fandili slavkovskému florbalu po celou sezonu a v příštím ročníku se těšíme na shledanou.

FBC Sokol Slavkov u Brna


 

Zpět diskuse diskuse | počet příspěvků: 172

 
Foto: Archiv FBC Sokol Slavkov u Brna
Foto: Archiv FBC Sokol Slavkov u Brna
Foto: Archiv FBC Sokol Slavkov u Brna
Foto: Archiv FBC Sokol Slavkov u Brna
webdesign: Jaytech