Modely létaly až do výšky řídicí věže / Foto: B. Maleček

27. 04. 2010 18:55

Závody modelů aut

Pozvánky - Společnost Auto-Bayer vás zve na nejprestižnější mezinárodní závod rádiem řízených modelů Astra Nitro Cross, který se koná o víkendu 1. a 2. května na závodní dráze v areálu společnosti Auto-Bayer ve Slavkově u Brna. Přijďte netradičně prožít prvomájový víkend a pobavit se výkony světové modelářské elity na závodní dráze v areálu společnosti Auto-Bayer.
 

 

Zobrazit článek diskuse diskuse | počet příspěvků: 1

Ilustrační foto

27. 04. 2010 14:42

Košt vína – seznam vín

Pozvánky - Vážení přátelé, dovolte, abychom vám představili seznam vzorků vín, které budete moci okoštovat na Stárkovském koštu vína 1. května od 15 h v restauraci Gól.

Slavkovští stárci & Sklepníci

www.mladezprotradice.cz
 

 

Zobrazit článek diskuse diskuse | počet příspěvků: 33

Upoutávka

27. 04. 2010 07:19

Pozvánka na Fechtlcup

Pozvánky - Zveme vás na pětihodinový závod „fechtlů“, který se koná v sobotu1. května – Fechtl cup. Jedná se o offroadový vytrvalostní závod týmů na závodní trati za Likosem. Začátek v 10 hodin.
 

 

Zobrazit článek diskuse diskuse | počet příspěvků: 12

Čarodějnice

26. 04. 2010 11:30

Slet čarodějnic

Pozvánky - Čarodějnice všeho věku jsou srdečně očekávány na čarodějnickém sletu v pátek 30. dubna od 17 hodin na hřišti naproti VaK v ulici ČSA. Zde budeme tancovat a dovádět kolem ohně. Nezapomeňte vhodný oděv a koště. Také špekáček a prut na opékání a drobné na čaj.

Sdružení čarodějnic
 

 

Zobrazit článek diskuse diskuse | počet příspěvků: 14

Ilustrační obrázek

23. 04. 2010 15:14

Divadelní představení Lijavec

Pozvánky - Divadlo Járy Pokojského uvede v sobotu 24. dubna v sále fary hru Járy Da Cimrmana Lijavec. Začátek představení je v 17 hodin! Výtěžek z dobrovolného vstupného bude využit na činnost Archa Community. Osoby a obsazení a další podrobnosti viz přiložený plakát.
 

 

Zobrazit článek diskuse diskuse | počet příspěvků: 37

Jedny z předchozích Svatourbanských hodů / Foto: B. Maleček

23. 04. 2010 08:26

Svatourbanské hody

Pozvánky - Poslední víkend v květnu (29. a 30. května) ovládnou město Slavkov u Brna Svatourbanské hody. V programu hodů nebude chybět páteční stavění máje na náměstí, sobotní průvod krojovaných městem a večer jediná hodová zábava (v sobotu!, ne v neděli), při které stárci zatančí českou besedu, kterou nacvičují pod vedením paní Krahulové, a ke zpěvu a tanci zahraje dechová hudba Túfaranka. Vše bude zakončeno krojovanou nedělní mší svatou.
 

 

Zobrazit článek diskuse diskuse | počet příspěvků: 39

Osada

23. 04. 2010 08:10

Muzikantské jaro aneb Osada vás zve na zahrádky

Pozvánky - Také vám zima připadala tak nekonečně dlouhá? Tak snad už konečně sundáme mikiny a svetry. Nejen proto, že venku se mnohem lépe než v sále nastavují naše muzikantská hejblátka, ale prostě proto, že venku je to něco úplně jiného. Také pánové z místní kapely Osada odkládají zimní svršky a těší se na setkání se širokou obcí svých příznivců pod širým nebem a otevírají tak svou již 11. sezonu, a to ve stále neměnném složení: Olda Mikuš – zpěv a doprovodná kytara, Milan „Ebla“ Slezák – sólové kytary, zpěv, Karel Fikar – basová kytara, zpěv, Jura Kubík – banjo, foukací harmoniky, zpěv, a za bicí zasednou střídavě Zdeněk „Ampík“ Andrla a Libor Holec.
 

 

Zobrazit článek diskuse diskuse | počet příspěvků: 11

Pravděpodobně původní slavkovký kroj / Foto: archiv bmtypo

22. 04. 2010 09:04

Výstava krojů, košt vína

Pozvánky - Neradi bychom, aby tradice českého a moravského folkloru upadly v zapomnění. Proto jsme se rozhodli dát vzniknout projektu „Mládež pro tradice“, jehož hlavním cílem je právě obnova idejí folklorních slavností, stejně tak jako vzdělávání ve zmíněné oblasti (proto mj. chceme po ukončení hlavních slavností založit folklorní kroužek). Hlavní náplní tohoto projektu je sobotní hodová zábava a nově i výstava krojů z Brněnska, Kyjovska a hanáckého Slovácka včetně ukázky oblékání kroje, která se uskuteční ve dnech 1. a 2. května (10–16 h) v prostorách slavkovské radnice, stejně jako košt vína v sobotu 1. května v restauraci Gól od 15 hodin s cimbálkou od 18 hodin (pro více informací navštivte naše webové stránky www.mladezprotradice.cz).
 

 

Zobrazit článek diskuse diskuse | počet příspěvků: 16

Domácí násilí / Ilustrační foto

21. 04. 2010 11:05

Můj dům, můj hrad?

Pozvánky - Charitní poradna Bučovice a Slavkov u Brna ve spolupráci s Občanským sdružení Persefona vás zvou na přednášku na téma domácí násilí a jeho podoby. Součástí přednášky bude promítání filmu, který vypráví příběhy dětí, jež se staly svědky domácího násilí. Dozvíte se, jak vy sami můžete pomoci a kde hledat odbornou radu. Během přednášky vám rádi zodpovíme vaše dotazy. Přednáška se koná v úterý 27. dubna v 17 hodin v zasedací místnosti Městského úřadu na Palackého náměstí 65 ve Slavkově u Brna.
 

 

Zobrazit článek diskuse diskuse | počet příspěvků: 0

Ilustrační foto

16. 04. 2010 09:48

Před volbami o zdravotnictví

Pozvánky - Svaz diabetiků ČR je dobrovolné humanitární sdružení diabetiků a našich příznivců a zabýváme se především zlepšením kvality jejich života. Ale protože je před volbami do poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, pozvali jsme zástupce čtyř největších politických stran z našeho regionu na dubnovou členskou schůzi. Protože jsme většinou senioři a navíc postiženi závažným trvalým onemocněním diabetes mellitus, zajímá nás také, jak si budoucí zástupci našeho regionu představují reformu zdravotního a sociálního systému. Jsme si vědomi toho, že zdravotnictví a sociální oblast je „černou dírou“ státního rozpočtu. V době současné hospodářské krize nechceme jen další zatěžování státního rozpočtu.
 

 

Zobrazit článek diskuse diskuse | počet příspěvků: 99

 

strany: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 >>

webdesign: Jaytech