Výběr z referencí

 

Knihy

Informace Slavkovsko

V této ročence jsou přehledně uvedeny veškeré nezbytné informace pro občany slavkovského regionu: důležitá telefonní čísla, kontakty na úředníky Městského úřadu ve Slavkově, ordinační doby a kontakty na všechny lékaře Slavkovska, odjezdy autobusů a vlaků ze Slavkova i ostatních 17 obcí, otvírací doby všech restauračních zařízení ve Slavkově u Brna, kroužky DDM, sportovní kluby apod. Dále jsou zde kontakty na všech 17 obcí spadajících pod správu Slavkova včetně podnikatelských subjektů. V brožuře je umístěn podrobný plán města, letecká fotografie města a otvírací doby obchodů s potravinami ve Slavkově. Podstatnou část tvoří seznam všech podniků, živnostníků a institucí působících na Slavkovsku seřazených jak podle abecedy, tak i podle oborů podnikání.

Kniha Slavkov u Brna - Austerlitz Kniha Slavkov u Brna - Austerlitz Kniha v pevné vazbě a přebalem vydaná naším vydavatelstvím v roce 2007 v nákladu 2500 ks. 320 stran. Autoři: Jiří Pernes, Karel Sáček, Lubomíra Kropáčková

Periodika

Slavkovský zpravodaj Slavkovský zpravodaj Slavkovský zpravodaj vydává naše vydavatelství od roku 1999. V současnosti je rozsah tohoto měsíčníku 32 stran. Náklad je 3450 kusů.

Ostatní tiskoviny

Kalendář 2009 Týdenní stolní kalendář Slavkov u Brna 2009

Barevný týdenní kalendář na rok 2009 rozměru 297x145 mm, obsahuje státní svátky, dny volna, významné dny, fáze měsíce, letní a zimní čas, akce konané ve Slavkově uvedené v příslušných dnech, přehledný kalendář na rok 2009 a 2010, pracovní kalendář a souhrn všech společenských, kulturních a sportovních akcí konaných ve Slavkově.

webdesign: Jaytech